Židle Herit Armchair Oak Leather, dusty green

Značka: Normann Copenhagen Designer: Simon Legald Kolekce: Židle Herit

Do wishlistu

Dodání: 3 - 5 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

21 600 Kč Cena bez DPH: 17 851,24 Kč

Židle z řady Herit, navržená pro značku Normann Copenhagen designérem Simonem Legaldem v kůži v olivové barvě a podnožím z dubu.

Název židle Herit pochází ze slova heritage - dědictví. Tradice dánského designu měla neoddiskutovatelný vliv na autora Simona Legalda při vyváření této řady. Židle Herit, která je samostatně fungujícím a výrazným designérským kouskem současnosti, odkazuje na jednotlivé éry dánského designu.

Zajímavý je tvar zakřivení židle - ten není náhodný, byl přesně navržen aby kopíroval tvar těla a nabízel mu ideální oporu. Jeho krása se s každým úhlem pohledu jemně organicky mění. Nadčasový vzhled židle dokresluje kombinace dřevěného podnoží z dubu s opěrkou s područkami z tvarovaného plastu. Podsedák je kožený.

Čtěte více na našem blogu:

Výška: 81,5 cm
Hloubka: 51 cm
Výška sedáku: 45 cm
Šířka: 60 cm
Hmotnost: 7 kg
Barva: dub, zelená
Materiál: dubové dřevo, kůže, plast
Stohovatelné: ne
Sedák: čalouněný, plast
Podnož: dřevo
Područky: s područkami
Kód produktu NCP-1401050
EAN 5712396024335

Ste zo Slovenska? Prejdite na Herit Armchair Oak Leather, dusty green
Shopping from the EU? Switch to Herit Armchair Oak Leather, dusty green

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít