Židle Grand Prix, čalouněná

Značka: Fritz Hansen Designer: Arne Jacobsen Kolekce: Židle Grand Prix

Do wishlistu

Dodání: 10 - 12 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

28 574 Kč Cena bez DPH: 23 614,88 Kč

Židle Grand Prix, model 4130, patří do slavné kolekce sedacího nábytku, kterou pro značku Fritz Hansen navrhl Arne Jacobsen. Provedení ořechová dýha a celočalouněný sedák.

Židle se původně jmenovala „Model 4130“ a byla navržena v roce 1957 pro jarní výstavu dánského Muzea umění (Danish Museum of Art) v Kodani. Poté, co na podzim vyhrála na XI. Triennale v Miláně hlavní cenu, byla přejmenována na „Grand Prix“.

Uvedená cena se vztahuje k provedení židle v ořechové dýze s celočalouněným sedákem v cenové kategorii 2 (Divina, Divina Melange, Divina MD, Fiord, Hallingal, Re-wool, Steelcut, Steelcu Trio, Sunniva). Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Kombinujte s dalšími modely židlí z kolekce Grand Prix.

Výška: 83 cm
Hloubka: 51 cm
Výška sedáku: 46 cm
Šířka: 50 cm
Hmotnost: 4 kg
Barva: šedá
Materiál: ořechová dýha, ořechové dřevo, textil
Stohovatelné: ne
Sedák: čalouněný
Podnož: dřevo
Područky: bez područek
Kód produktu FHA-4130-UPH

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stolička Grand Prix, čalúněná
Shopping from the EU? Switch to Grand Prix Fully Upholstered, walnut

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít