Židle Eames DAX, white

Značka: Vitra Designer: Charles a Ray Eames Kolekce: Židle a barovky Vitra Eames Chair

Do wishlistu

Dodání: 3 - 5 týdnů

10 625 Kč Cena bez DPH: 8 780,99 Kč

Eames DAX (Dining Height Armchair X-Base) je ikonická designová židle od značky Vitra, která má sedák s opěrkami a podnož z jednoduché ocelové základny.

Židli Eames DAX (Dining Height Armchair X-Base) navrhli designéři a manželé Charles a Ray Eamesovi již v 50. letech. Jejich záměrem bylo vyrobit židli, která bude odolná a snadno se s ní bude manipulovat, a která se zároveň dokonale přizpůsobí lidskému tělu. Tyto požadavky se zhmotnily v židli, která se postupem času stala opravdovou ikonou moderního designu. Židle je navržena tak, že najde dokonalé uplatnění v domácnosti, ale i kanceláři či ve veřejných prostorách. 

Pro všechny židle Eames je typický tvarovaný sedák, který se perfektně přizpůsobí a díky područkám nabízí pohodlné posezení. Variantu DAX navíc tvoří standardní ocelová základna, která v sobě snoubí jednoduchou eleganci s opravdovou konstrukční pevností. Konstrukce je v provedení černé lakované podnože. Židli je možné dodat také ve variantě s bílou nebo chromovanou podnoží. Kromě re-edice ze sklolaminátu se dnes Vitra židle Eames vyrábí z pevného polypropylenu. Zvolenou variantu podnože uveďte prosím do poznámky v objednávce.

Standardně se židle dodávají s kluzáky pro tvrdou podlahu (v případě zájmu o kluzáky pro koberec uveďte tento požadavek do poznámky).

Výška: 83 cm
Hloubka: 60 cm
Výška sedáku: 46 cm
Výška područek: 25 cm
Šířka: 62,5 cm
Barva: bílá
Materiál: polypropylen, ocel
Stohovatelné: ne
Sedák: plast
Podnož: kov
Područky: s područkami
Kód produktu VIT-44033000-04

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stolička Eames DAX, white
Shopping from the EU? Switch to Eames DAX, white

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít