Židle Allez Chair Oak/Leather, black

Značka: Normann Copenhagen Designer: Simon Legald Kolekce: Allez

Do wishlistu

Dodání: 3 - 5 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

11 160 Kč Cena bez DPH: 9 223,14 Kč

Jídelní židle Allez Chair navržená designérem Simonem Lagaldem pro značku Normann Copenhagen s dubovými nohami a s polstrovaným sedákem v černé kůži.

Lehký a vzdušný vzhled židle Allez čerpá z čisté rozpoznatelnosti. Organické křivky konstrukce napodobují tvar těla a spolu se zesíleným opěradlem zajišťují optimální pevnost a pohodlí. Ve tvaru židle je jasně patrný podpisový princip poctivého designu vhodný pro moderní potřeby.

Allez je k dispozici v několika nadčasových barevných tónech, z nichž každý odráží drsnou, ale krásnou severskou přírodu. Umožňuje, aby se design pokorně hodil do jakéhokoliv prostředí. 

Výška: 79 cm
Hloubka: 50 cm
Výška sedáku: 45,5 cm
Šířka: 45 cm
Hmotnost: 3,8 kg
Barva: černá
Materiál: polypropylen, dubové dřevo, kůže
Sedák: čalouněný, plast
Podnož: dřevo
Područky: bez područek
Kód produktu NCP-304082
EAN 5712396077027

Ste zo Slovenska? Prejdite na Allez Chair Oak/Leather, black
Shopping from the EU? Switch to Allez Chair Oak, black leather

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít