Židle AAC 21 Soft aluminium, Steelcut Trio 716

Značka: HAY Designer: Hee Welling Kolekce: AAC (About a Chair)

Do wishlistu

Dodání: 5 - 7 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

17 475 Kč Cena bez DPH: 14 442,15 Kč

Židle z ikonické kolekce About a Chair 21 Soft navržena designérem Hee Welling pro značku HAY. Provedení s čalouněním v látce Steelcut Trio 716.

Židle z ikonické kolekce About a Chair charakterizuje funkční a jednoduchý design, typický pro celou řadu. Zaoblená záda pevné organicky tvarované skořepiny plynule přechází v područky a poskytují tak perfektní komfort. Židle má stabilní kovovou podnož, která nenarušuje jemnost siluety, navíc je prakticky otočná. Kolekce nabízí široký výběr barev.

Uvedená cena se vztahuje na provedení s čalouněním v látce 2. cenové kategorie (Steelcut Trio) s hliníkovou podnoží. Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Výška: 79 cm
Hloubka: 52 cm
Výška sedáku: 46 cm
Šířka: 59 cm
Barva: světle modrá
Materiál: polypropylen, hliník, textilní potah
Sedák: čalouněný
Podnož: kov, otočná
Područky: s područkami
Kód produktu HAY-AA201-A108-AA08-01NZ

Ste zo Slovenska? Prejdite na AAC 21 Soft, Steelcut Trio 716
Shopping from the EU? Switch to AAC 21 Soft Alu, Steelcut Trio 716

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít