Závěsná lampa Flowerpot VP2, vermilion red

Značka: &Tradition Designer: Verner Panton Kolekce: Flowerpot

Do wishlistu

Dodání: 3 - 5 týdnů

13 823 Kč Cena bez DPH: 11 423,97 Kč

Větší provedení závěsné lampy Flowerpot od &Tradition (AndTradition) z kolekce ikonických svítidel Flowerpot od Vernera Pantona. Provedení: červená.

Flowerpot od &Tradition (AndTradition) vypadá dobře samostatně i ve skupině svítidel, ať už ve stejné velikosti, nebo v kombinaci s menším provedením Flowerpot VP1. Zavěste je do různých výšek, do řady či kruhu. Jedna či několik lamp z kolekce Flowerpot skvěle ozdobí dětský pokoj, prostor nad jídelním stolem nebo v kuchyni nad linkou.

Návrh lampy Flowerpot od Vernera Pantona v sobě nese otisk úžasné doby, ve které vznikl. V roce 1968 studentské nepokoje v Paříži, Římě a Spojených státech odstartovaly květinovou revoluci "Flower Power" a přinesly nové hodnoty - mír, lásku a harmonii. Ve stejném roce Stanley Kubrick představil svoji vizi roku 2001, do níž zahrnul i židli Vernera Pantona a člověk měl již brzy učinit svoje první kroky na Měsíci. Ve světě designu se prosadilo barevné a hravé svítidlo Flowerpot, které si z výstav a restaurací rychle našlo cestu i k lidem domů. Verner Panton rozpustilým svítidlem Flowerpot vystihl náladu hnutí hippies i nadšení z přistání na Měsíci.

Výška: 36 cm
Průměr: 50 cm
Hmotnost: 3,4 kg
Velikost svítidla: střední (do ca 50 cm)
Barva: červená
Materiál: lakovaný hliník
Délka kabelu: 3 m
Obsahuje stropní krytku: ano
Hlavní materiál: kov
Patice / zdroj: E27
Kód produktu AND-20763401
EAN 5705385036846

Ste zo Slovenska? Prejdite na Lampa Flowerpot VP2, vermilion red
Shopping from the EU? Switch to Flowerpot VP2, vermilion red

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít