Závěsná lampa Flowerpot VP1, vermilion red

Značka: &Tradition Designer: Verner Panton Kolekce: Flowerpot

Do wishlistu

Dodání: 3 - 5 týdnů

6 175 Kč Cena bez DPH: 5 103,31 Kč

Designová ikona - svítidlo Flowerpot VP1 od &Tradition (AndTradition) z kolekce svítidel Flowerpot od Vernera Pantona. Provedení: červená.

Flowerpot od &Tradition (AndTradition) vypadá dobře samostatně i ve skupině svítidel, ať už ve stejné velikosti, nebo v kombinaci s větším provedením Flowerpot VP2. Zavěste je do různých výšek, do řady či kruhu. Jedna či několik lamp z kolekce Flowerpot skvěle ozdobí dětský pokoj, prostor nad jídelním stolem nebo v kuchyni nad linkou.

Návrh lampy Flowerpot od Vernera Pantona v sobě nese otisk úžasné doby, ve které vznikl. V roce 1968 studentské nepokoje v Paříži, Římě a Spojených státech odstartovaly květinovou revoluci "Flower Power" a přinesly nové hodnoty - mír, lásku a harmonii. Ve stejném roce Stanley Kubrick představil svoji vizi roku 2001, do níž zahrnul i židli Vernera Pantona a člověk měl již brzy učinit svoje první kroky na Měsíci. Ve světě designu se prosadilo barevné a hravé svítidlo Flowerpot, které si z výstav a restaurací rychle našlo cestu i k lidem domů. Verner Panton rozpustilým svítidlem Flowerpot vystihl náladu hnutí hippies i nadšení z přistání na Měsíci.

Výška: 16 cm
Průměr: 23 cm
Hmotnost: 1 kg
Velikost svítidla: malé (do ca 25 cm)
Barva: červená
Materiál: lakovaný kov
Délka kabelu: 3 m
Obsahuje stropní krytku: ano
Hlavní materiál: kov
Patice / zdroj: E27
Kód produktu AND-20703401
EAN 5705385036709

Ste zo Slovenska? Prejdite na Lampa Flowerpot VP1, vermilion red
Shopping from the EU? Switch to Flowerpot VP1, vermilion red

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít