Tapeta Skymning 617-04

Značka: Sandberg Kolekce: Tapety Skog

Do wishlistu

Dodání: 4 - 6 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

6 318 Kč Cena bez DPH: 5 221,49 Kč

Velkoformátová tapeta Skymning 617-04 o rozměrech 270 x 180 cm v červené a růžové barvě od švédské značky Sandberg.

Slovo „skymning“ znamená ve švédštině soumrak, není tedy těžké rozpoznat, že tapeta Skymning zobrazuje okamžik zapadajícího slunce. Barevný vzor se postupně mění, přechází od oranžové přes odstíny červené k růžové a nakonec se ztrácí v lehkém pastelu.

Vzor tapety je pak vyroben ve Švédsku v malých nákladech. Tapeta je netkaná, snadno se tedy lepí na zeď. Lepidlo se aplikuje rovnou na zeď. Vliesové tapety, jako je tato, mají vysokou životnost, jsou omyvatelné a stálobarevné.

Jde o digitálně tištěnou tapetu, která se vyrábí na zakázku pro jednotlivé objednávky. Rádi bychom Vás proto upozornili, že tapetu nelze později doobjednat, protože nové role s různým výrobním / sériovým číslem se mohou lišit odstínem barev.

Uvedená cena se vztahuje k rozměru 270 cm na 180 cm. Velikost tapety lze libovolně měnit dle rozměru vaší stěny. Cena dalších velikostních variant na dotaz. 

Výška: 270 cm
Šířka: 180 cm
Barva: multicolor, oranžová, pink
Materiál: vliesová tapeta
Kód produktu SAN-617-04
EAN 7332905015999

Ste zo Slovenska? Prejdite na Tapeta Skymning 617-04
Shopping from the EU? Switch to Skymning 617-04

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít