Tapeta Skog 622-08

Značka: Sandberg Kolekce: Tapety Skog

Do wishlistu

Dodání: 4 - 6 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

12 636 Kč Cena bez DPH: 10 442,98 Kč

Velkoformátová tapeta Skog 622-08 o rozměrech 270 x 360 cm ze stejnojmenné kolekce Skog švédské značky Sandberg.

Kolekce tapet Skog je inspirována stále se zvětšující touhou člověka po poznání okolního světa a přírody. Kolekce, jejíž název znamená ve švédštině „les“, vznikla se zcela jasným záměrem – vytvořit místo, kde by bylo možné vydechnout a opustit online městský život.

Tapeta Skog s klidnými harmonickými vzory lesního světa, je netkaná, snadno se tedy věší na zeď. Lepidlo se aplikuje rovnou na zeď. Vliesové tapety, jako je tato, mají vysokou životnost, jsou omyvatelné a stálobarevné.

Jde o digitálně tištěnou tapetu, která se vyrábí na zakázku pro jednotlivé objednávky. Rádi bychom Vás proto upozornili, že tapetu nelze později doobjednat, protože nové role s různým výrobním / sériovým číslem se mohou lišit odstínem barev. Ujistěte se, že objednáváte tapetu v dostatečném množství.

Uvedená cena se vztahuje k rozměru 270 cm na 360 cm. Velikost tapety lze libovolně měnit dle rozměru vaší stěny. Cena dalších velikostních variant na dotaz. 

Čtěte více na našem blogu:

Výška: 270 cm
Šířka: 360 cm
Barva: šedá, tmavě zelená
Materiál: vliesová tapeta
Kód produktu SAN-622-08
EAN 7340020864996

Ste zo Slovenska? Prejdite na Tapeta Skog 622-08
Shopping from the EU? Switch to Skog 622-08

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít