Tapeta Midnatt 637-14

Značka: Sandberg Designer: Karolina Kroon Kolekce: Tapety Skog

Do wishlistu

Dodání: 4 - 6 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

6 214 Kč Cena bez DPH: 5 135,54 Kč

Velkoformátová tapeta Midnatt 637-14 o rozměrech 270 x 180 cm v šedé a černé barvě od švédské značky Sandberg.

Monochromatická verze originální tapety Midnatt v odstínech půlnoční modré vytváří plátno s obrazem severské krajiny. Tapeta Midnatt vznikla se zcela jasným záměrem – vytvořit útočiště, kde by bylo možné vydechnout a čerpat energii. Je inspirována životem, je divoká, krásná, srdečná, živá a plná síly.

Vzor tapety je pak vyroben ve Švédsku v malých nákladech. Tapeta je netkaná, snadno se tedy věší na zeď. Lepidlo se aplikuje rovnou na zeď. Vliesové tapety, jako je tato, mají vysokou životnost, jsou omyvatelné a stálobarevné.

Jde o digitálně tištěnou tapetu, která se vyrábí na zakázku pro jednotlivé objednávky. Rádi bychom Vás proto upozornili, že tapetu nelze později doobjednat, protože nové role s různým výrobním / sériovým číslem se mohou lišit odstínem barev. Ujistěte se, že objednáváte tapetu v dostatečném množství.

Uvedená cena se vztahuje k rozměru 270 cm na 180 cm. Velikost tapety lze libovolně měnit dle rozměru vaší stěny. Cena dalších velikostních variant na dotaz.

Šířka: 180 cm
Výška: 270 cm
Barva: bílá, černá, šedá
Materiál: vliesová tapeta
Kód produktu SAN-637-14FS
EAN 7340020862947

Ste zo Slovenska? Prejdite na Tapeta Midnatt 637-14
Shopping from the EU? Switch to Midnatt 637-14

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít