Stůl Form 95x200 cm, červená/dub

Značka: Normann Copenhagen Designer: Simon Legald Kolekce: Form

Do wishlistu

Dodání: 5 - 7 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

52 500 Kč Cena bez DPH: 43 388,43 Kč

Jídelní stůl Form o rozměrech 95 x 200 cm v provedení červená/dub, který pro Normann Copenhagen navrhl designér Simon Legald.

Jídelní stůl Form navrhl designér Simon Legald pro značku Normann Copenhagen společně s dalšími typy židlí a stolků Form, které společně zaujmou minimalistickým tvaroslovím a příjemnými barevnými kombinacemi v neutrálních a tlumených barvách s dřevěnou základnou z dubu. Stůl je vysoce odolný, díky čemuž najde uplatnění nejen v domácnosti, ale také restauračních a hotelových zařízeních. Díky měkké siluetě se zaoblenými hranami a přátelské kombinaci dřeva a odolného linolea snadno zapadne do kuchyně či jídelny a jednoduše se také bude kombinovat s nejrůznějšími židličkami.

V roce 2016 získaly stoly Form prestižní ocenění iF Design Award 2016.

Výška: 74,4 cm
Délka: 200 cm
Šířka: 95 cm
Barva: červená
Materiál: dubové dřevo, linoleum
Podnož: dřevo
Tvar stolu: obdélník
Deska stolu: laminát / linoleum
Info k produktu: Čistěte navlhčeným hadříkem.
Kód produktu NCP-602839
EAN 5712396001190

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stôl Form 95x200 cm, červená/dub
Shopping from the EU? Switch to Form Table 95x200 cm Oak, red

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít