Stolek Vig Robinia 55 x 45 cm, black

Značka: Normann Copenhagen Designer: Simon Legald Kolekce: Zahradní nábytek Vig

Do wishlistu

Dodání: 3 - 5 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

6 750 Kč Cena bez DPH: 5 578,51 Kč

Dřevěno ocelový stolík z kolekce moderního venkovního nábytku Vig od Normann Copenhagen navržený Simonem Legaldem. Provedení: černá ocelová konstrukce a olejované dřevo Robinia s vysokou odolností. Velikost: 55 x 45 cm.

Kolekce Vig od dánské značky Normann Copenhagen vyrobená z oceli s odolným lakem nabízí až nekonečné možnosti uspořádání venkovního posezení. Od pohodlných jídelních židlí, všestranných lavic, stylových barových židlí, až po příjemná lehátka a stoly v různých velikostech, nabízí Vig komplexní výběr, který vyhoví různým venkovním prostředím i preferencím.

Každý kus byl navržen tak, aby zajistil odolnost, dlouhou životnost a roky komfortního používání za každého počasí. Vybírat lze z celoocelových i ocelovo dřevěných variant. 

Výška: 42 cm
Délka: 55 cm
Šířka: 45 cm
Barva: černá, světlé dřevo
Materiál: dřevo, práškově lakovaná ocel
Podnož: kov
Tvar stolu: obdélník
Deska stolu: dřevo
Kód produktu NCP-608058
EAN 5715396042729

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stolík Vig Robinia 55 x 45 cm, black
Shopping from the EU? Switch to Vig Table 55 x 45 cm Robinia, black

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít