Stelton Glacier

Kolekce Glacier navržená Nielsem Kjeldsem pro přední dánský designerský dům Stelton je určená milovníkům vína, pro něž je připraven kyblík na led a chladící nádoba na lahev vína, obojí z vysoce lesklé kameniny s koženým páskem jako úchytem.

Se stejnou pečlivostí s jakou si znalec vybírá láhev vína, navrhoval dánský designér Kjeldsen kolekci Glacier, jež svými hladkými konturami a provedením v čistoskvoucí lesklé kamenině vyvolává dojem luxusu a exkluzivity vhodné k doplnění sváteční tabule, ale i každodennímu posezení nad sklenkou vína. Optický chlad kameniny tlumí řemínek z kvalitní hnědé kůže, která na sobě postupem času vyvíjí krásnou patinu. Řemínek je uchycený v nezeravějících ocelových knoflících, přičemž obojí je možné uvolnit a samotné nádoby mýt v myčce. Před použitím nachlaďte nádoby (bez řemínku a knoflíků) v lednici. 

Kolekce byla navržena pro značku Stelton, která patří k předním skandinávským značkám zaměřených především na výrobu designového nádobí a doplňků do domácnosti. Více než 60 letou tradicí Steton dokazuje nadčasovou a špičkovou kvalitu svých výrobků v precizně provedeném designu.

 

Produkty v kolekci

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stelton Glacier

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít