Pohovka Rest 3-místná

Značka: Muuto Designer: Anderssen & Voll Kolekce: Pohovky Muuto Rest

Do wishlistu

Dodání: 8 - 10 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

94 875 Kč Cena bez DPH: 78 409,09 Kč

Třímístná pohovka Rest, kterou pro dánskou značku Muuto navrhlo designérské duo Anderssen & Voll, zaujme především kvalitním zpracováním a moderním vzhledem.

Pohovku Rest si okamžitě oblíbíte především díky její pohodlnosti a také jejímu přátelskému vzhledu, jež v domácnosti skvěle dotváří dojem útulna. Tělo pohovky je tvořeno ocelovou konstrukcí s dřevěným rámem a pokryto polstrováním s náplní z peří a za studena tvarované pěny. Potah pohovky si můžete vybrat z osmi barev kvalitních textilií Kvadrat nebo Arve, které vidíte v přiloženém vzorníku. Zde si také vyberete mezi třemi barvami nožiček, na nichž měkoučká pohovka stojí - černé či šedé barvy nebo v provedení přírodního dubu. Zvolenou barvu potahu i nožiček uveďte do poznámky k objednávce. Na přání je možné vyrobit pohovku v potahu z kterékoliv barvy uvedené textílie (na dotaz). 

Cena pohovky odpovídá provedení Remix 163, Vancouver 13 a Wooly 1042. V nabídce také provedení jako 2-sedák.

Výška: 72 cm
Hloubka: 92 cm
Šířka: 260 cm
Barva: světle šedá
Typ pohovky: 3-místná
Kód produktu MUU-10021-0163
EAN 5713222117139

Ste zo Slovenska? Prejdite na Pohovka Rest 3-miestna
Shopping from the EU? Switch to Rest 3-seater Sofa

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít