Pohovka Mariposa 2-místná

Značka: Vitra Designer: Barber Osgerby Kolekce: Pohovky Mariposa

Do wishlistu

Dodání: 8 - 10 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

−20 %

149 500 Kč 119 600 Kč Cena bez DPH: 98 842,98 Kč

Dvoumístná pohovka Mariposa s polohovatelným opěradlem a područkami. Měkkou sedačku pro značku Vitra navrhli Edward Barber a Jay Osgerby.

Mariposa je útulná pohovka s příjemně měkkým čalouněním. Sedačka má sofistikovaný systém, který umožňuje nastavit polohu opěráku a područek. Pomocí tichého mechanismu je lze napolohovat rovně (kolmo k sedáku) až do úhlu zhruba 30°. Opěradla citlivě reagují na tlak, takže při běžném tlaku zůstanou na místě. Nemusíte se tedy bát se do měkkých polštářů opřít. Na pohovku Mariposa se můžou pohodlně posadit dva lidé čelem naproti sobě.

Pohovka je vyrobená z kovové konstrukce pokryté polyuretanovou pěnou. Potah je vyměnitelný. Nozičky jsou opatřené plastovými kluzáky, které se dají vyšroubovat. 

Vitra má více jak 50 let zkušeností s produkcí čalouněného nábytku. Ve vlastním testovacím centru čalouněný nábytek pravidelně podrobuje široké řadě testů. I proto je garancí pro kvalitu a dlouhověkost nábytku.

Vybrat si můžete z velké řady materiálů a barev potahu. Pohovka Mariposa se vyrábí také v několika variantách velikostí a doplnit ji můžete křeslem nebo ottomany. Cena se vztahuje k provedení 2-místná pohovka z látky F40 (Laser RE/Mello). Dostupnost dalších variant je na dotaz.

Výška sedáku: 42,5 cm
Výška područek: 80,5 cm
Šířka: 140 cm
Barva: zelená
Materiál: polyuretanová pěna, peří
Kód produktu VIT-21045100-F40

Ste zo Slovenska? Prejdite na Pohovka Mariposa 2-miestna
Shopping from the EU? Switch to Mariposa 2-seater

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít