Otoman Mariposa, large

Značka: Vitra Designer: Barber Osgerby Kolekce: Pohovky Mariposa

Do wishlistu

Dodání: 8 - 10 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

30 420 Kč Cena bez DPH: 25 140,50 Kč

Velký otoman z kolekce Mariposa, který doplňuje pohovky a křesla s polohovatelným opěradlem a područkami. Otomany pro značku Vitra navrhli Edward Barber a Jay Osgerby.

Otomany Mariposa kopírují měkké tvary pohovek a křesla ze stejné kolekce. Jsou vyrobené z polyuretanové pěny s polyesterovým fleecem. Spodek otomanů je opatřený plstěnými kluzáky.

Vitra má více jak 50 let zkušeností s produkcí čalouněného nábytku. Ve vlastním testovacím centru čalouněný nábytek pravidelně podrobuje široké řadě testů. I proto je garancí pro kvalitu a dlouhověkost nábytku.

Vybrat si můžete z velké řady materiálů a barev potahu. Otoman Mariposa je skvělý doplněk k pohovkám a křeslu ze stejné řady. Cena se vztahuje k provedení velký otoman Mariposa z látky F80 (Iroko / Corsaro / Dumet / Linho / Savana). Dostupnost dalších variant je na dotaz.

Šířka: 68 cm
Výška: 32 cm
Barva: tmavě modrá
Materiál: polyuretanová pěna
Kód produktu VIT-21045500-F80

Ste zo Slovenska? Prejdite na Otoman Mariposa, large
Shopping from the EU? Switch to Mariposa Ottoman Large

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít