Pohovka Grand Sofà, 3-místná

Značka: Vitra Designer: Antonio Citterio Kolekce: Sedací souprava Grand Sofà

Do wishlistu

Dodání: 12 - 14 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

269 932 Kč Cena bez DPH: 223 084,30 Kč

Pohovka Grand Sofà ve 3-místné variantě, kterou pro značku Vitra navrhl italský designér Antonio Citterio.

Grand Sofà v sobě spojuje italský cit pro lehkost a eleganci s kvalitou a přesností švýcarské značky Vitra. Nejen dekorativní křížové prošívání polštářů zdůrazňuje vynikající řemeslné umění. Čisté linie a geometrické tvary velkorysých rozměrů vytvářejí dostatek prostoru pro pohodlné posezení. Navzdory svým rozměrům má Grand Sofà štíhlý elegantní profil a vypadá, jako by volně levitovala v prostoru.

Díky policové liště umístěné za opěradlem je možné se ze zadní strany pohovky usadit a využít ji pro čtení, práci s notebookem či pro jiné činnosti. Policová lišta je také vhodná pro ukládání knih, časopisů a dalšího příslušenství.

Uvedená cena se vztahuje k 3-místné variantě s polštářky s prošíváním v provedení Fabric F80. Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Kolekce Grand Sofà obsahuje Chaise Longue, 3,5-místnou, 3-místnou a 2,5-místnou pohovku, lavici, Platform a Ottoman. Jednotlivé typy posezení s různým uspořádáním polštářů lze libovolně kombinovat.

Výška: 90 cm
Délka: 231 cm
Výška sedáku: 40 cm
Šířka: 110 cm
Barva: krémová
Materiál: latex, polyuretanová pěna, hliník, kov, písek, peří
Typ pohovky: 3-místná
Kód produktu VIT-21049700-03

Ste zo Slovenska? Prejdite na Pohovka Grand Sofà, 3-miestna
Shopping from the EU? Switch to Grand Sofà 3-seater

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít