Pohovka Connect Soft 3-místná, configuration 2, clay 12

Značka: Muuto Designer: Anderssen & Voll Kolekce: Pohovky Connect Soft

Do wishlistu

Dodání: 7 - 9 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

163 080 Kč Cena bez DPH: 134 776,86 Kč

Designová pohovka Connect Soft z dílny designérského dua Anderssen & Voll pro značku Muuto. Provedení: třímístné v modulové konfiguraci 2. Textilní potah: Clay 12.

Design pohovky Connect Soft je založen na myšlence o nalezení dokonalých proporcí mezi jednotlivými komponenty. Představuje precizní smysl pro detail a odkazuje na architektonické principy vycházející z modernismu. Čalounění přesně kopíruje tvarované kontury z pěny s podkladovou dřevěnou konstrukcí, která svědčí o trvalé kvalitě. Pohovka se skládá z vícero modulových jednotek.

Uvedená cena se vztahuje k variantě z textilního čalounění Clay 12 (světle šedá). Jiné provedení na dotaz. Polštářky nejsou součástí sedací soupravy. 

Výška: 69 cm
Hloubka: 154,5 cm
Výška sedáku: 40 cm
Šířka: 288 cm
Barva: šedá
Materiál: textilní potah
Typ pohovky: 3-místná, chaise longue, modulární
Kód produktu MUU-96021

Ste zo Slovenska? Prejdite na Connect Soft 3-miestna, conf. 2, clay 12
Shopping from the EU? Switch to Connect Soft 3 seater, Configuration 2

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít