Pohovka Connect Soft 2-místná, configuration 3, clay 12

Značka: Muuto Designer: Anderssen & Voll Kolekce: Pohovky Connect Soft

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

121 225 Kč Cena bez DPH: 100 185,95 Kč

Designová pohovka Connect Soft z dílny designérského dua Anderssen & Voll pro značku Muuto. Provedení: dvoumístné v modulové konfiguraci 3. Textilní potah: Clay 12.

Design pohovky Connect Soft je založen na myšlence o nalezení dokonalých proporcí mezi jednotlivými komponenty. Představuje precizní smysl pro detail a odkazuje na architektonické principy vycházející z modernismu. Čalounění přesně kopíruje tvarované kontury z pěny s podkladovou dřevěnou konstrukcí, která svědčí o trvalé kvalitě. Pohovka se skládá z vícero modulových jednotek.

Uvedená cena se vztahuje k variantě z textilního čalounění Clay 12 (světle šedá). Jiné provedení na dotaz. Polštářky nejsou součástí sedací soupravy. 

Výška: 69 cm
Hloubka: 154,5 cm
Výška sedáku: 40 cm
Šířka: 207 cm
Barva: šedá
Materiál: textilní potah
Typ pohovky: 2-místná, chaise longue, modulární
Kód produktu MUU-96011

Ste zo Slovenska? Prejdite na Connect Soft 2-miestna, conf. 3, clay 12
Shopping from the EU? Switch to Connect Soft 2-seater, Configuration 3

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít