Lampy Grant od Normann Copenhagen

Značka: Normann Copenhagen Designer: Simon Legald

Lampy z kolekce Grant od Simona Legalda pro značku Normann Copenhagen se spojujícím základním prvkem ze žuly jsou dostupné ve dvou barvách a několika typech.

Krása svítidel Grant spočívá v materiálové kombinaci a jejích protikladech. Všechny varianty mají základnu z temně šedé žuly působící industriálním dojmem. Hlava lampy je ve variantách vysoce lesklé mosazi a zrcadlově černé barvě a její zakulacený tvar byl inspirován typickým pouličním osvětlením v Kodani. Spolu s vzdušnou konstrukcí ramen dodávají designu na delikátním vzhledu a vzniká tak zajímavý kontrast.

Lampy mají disperzní difuzér, který světlo příjemně rozptyluje a vyměnitelný světelný LED zdroj. Hlavu lze u stolních, stojacích a nástěnných lamp libovolně pozicovat díky kuličkovému kloubu. Ramena nástěnných lamp lze naklánět více či méně ke zdi. Závěsné lampy jsou kompatibilní se stmívačem, všechny ostatní lampy stmívač obsahují a intenzitu světla je tedy možné regulovat.

Díky širokému výběru v rámci kolekce najdete v naší nabídce lampu pro jakoukoliv část Vašeho domu. Stolní lampy jsou primárně určeny k pracovnímu stolu, hezky se budou vyjímat ale i na nočním stolku. K posteli se hodí i nástěnné lampy s rameny ve dvou délkách a do kuchyně či obýváku jsou ideální lampy závěsné

 

Ste zo Slovenska? Prejdite na Lampy Grant
Shopping from the EU? Switch to Grant Lamps

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít