Kancelářská židle ID Trim Ring Armrests, Plano nero coconut

Značka: Vitra Designer: Antonio Citterio

Do wishlistu

Dodání: 3 - 5 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×
K vidění v showroomu Brno

37 125 Kč Cena bez DPH: 30 681,82 Kč

Kancelářská židle ID Trim s bederní podporou, nastavitelnou hloubkou sedáku, kruhovými područkami, černou podnoží a speciálně tvarovaným sedákem. Pracovní židle má mechanismus FlowMotion s nakláněním dopředu, který pomáhá předcházet zdravotním potížím. Provedení: Plano nero coconut 73.

Kancelářská židle ID Trim je výsledkem kombinace inženýrských dovedností a elegantního designu. Výzkum institutu biomechaniky na univerzitě ETH v Curychu (jedné z nejuznávanějších univerzit na světě) prokázal, že židle ID plně využívají svůj pohybový potenciál, a tím přispívají ke zdravějšímu sezení. Testy na elektromyografu (který sleduje biosignály, které vycházejí ze svalů) ukázaly, že lidé, kteří sedí na židlích ID intuitivně aktivují středové svaly v podbříšku a zádech. Opěrák židle se totiž naklání dopředu, a tak nutí sedícího tlaku odporovat. Tím povzbuzuje metabolismus a stabilizuje bederní páteř. Navíc magnetická rezonance potvrdila, že funkce předklápení vzbuzuje pohyb ve všech částech bederní páteře. To uvolňuje tlak a podporuje šíření živin do meziobratlových plotének. Židle ID tak pomáhají předcházet zdravotním problémům.

Uvedená cena se vztahuje k provedení s bederní podporou, možností nastavit hloubku sedáku, s kruhovými područkami, pěticípou polyamidovou podnoží v černé barvě, černým speciálně tvarovaným sedákem a polstrovanou opěrkou z látky Plano nero coconut. Kancelářské křeslo má funkci FlowMotion s nakláněním dopředu. Kolečka na tvrdou podlahu (případný požadavek na kolečka na koberec uveďte v poznámce). Dostupnost dalších variant je na dotaz.

Hloubka sedáku (od-do): 40-45 cm
Výška područek: 22 cm
Šířka: 59 cm
Výška sedáku (od-do): 40-52 cm
Výška židle (od-do): 99-110 cm
Barva: černá
Podnož: plast, s kolečky
Sedák: čalouněný
Područky: s područkami
Základna: plastová
Kolečka: měkká pogumovaná (tvrdá podlaha)
Područky: 2D (nastavitelná výška a šířka)
Ergonomická bederní opěrka: ano
Přizpůsobení výšky: ano
Sedák: polyamid, polyuretan, hliník, látka
Kód produktu VIT-43140300-52-14-02-28-30-F30-30-03

Ste zo Slovenska? Prejdite na ID Trim Ring Armrests, Plano nero coconut
Shopping from the EU? Switch to ID Trim Ring Armrests, Plano nero coconut

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít