Kancelářská židle ID Mesh

Značka: Vitra Designer: Antonio Citterio

Do wishlistu

Dodání: 3 - 4 týdny

25 246 Kč Cena bez DPH: 20 864,46 Kč

Kancelářská židle ID Mesh s nastavitelnou hloubkou sedáku, 2D područkami a černou podnoží, sedákem z látky Plano a opěradlem Diamond Mesh. Pracovní židle má mechanismus FlowMotion s nakláněním dopředu, který pomáhá předcházet zdravotním potížím.

Kancelářská židle ID Mesh zaujme měkkým a zároveň vzdušným potahem Diamond Mesh, který umožňuje cirkulaci vzduchu a nabízí trvalý komfort i při vyšších teplotách.

Výzkum institutu biomechaniky na univerzitě ETH v Curychu (jedné z nejuznávanějších univerzit na světě) prokázal, že židle ID plně využívají svůj pohybový potenciál, a tím přispívají ke zdravějímu sezení. Testy na elektromyografu (který sleduje biosignály, které vycházejí ze svalů) ukázaly, že lidé, kteří sedí na židlích ID intuitivně aktivují středové svaly v podbříšku a zádech. Opěrák židle se totiž naklání dopředu, a tak nutí sedícího tlaku odporovat. Tím povzbuzuje metabolismus a stabilizuje bederní páteř. Navíc magnetická rezonance potvrdila, že funkce předklápení vzbuzuje pohyb ve všech částech bederní páteře. To uvolňuje tlak a podporuje šíření živin do meziobratlových plotének. Židle ID tak pomáhají předcházet zdravotním problémům.

Uvedená cena a dodací doba se vztahuje k provedení s potahem Plano v barvě 66 nero, zádovou opěrkou v látce Diamond Mesh v barvě 66 nero s 2D loketními opěrkami s nastavitelnou výškou i šířkou a pětiramennou polyamidovou základnou v tmavě černé barvě s dvojitými kolečky. Kolečka na tvrdou podlahu (případný požadavek na kolečka na koberec uveďte v poznámce). 

Cena a dostupnost dalších variant s hliníkovou základnou, jiným typem područek, opěrkou hlavy či věšákem na oděvy je na dotaz.

Čtěte více na našem blogu:

Výška sedáku (od-do): 40-52 cm
Výška židle (od-do): 97-109,5 cm
Šířka (od-do): 56,5-79 cm
Hloubka sedáku (od-do): 40-45 cm
Výška područek (od-do): 19,5-29,5 cm
Barva: černá
Sedák: čalouněný
Podnož: plast, s kolečky
Područky: s područkami
Přizpůsobení výšky: ano
Sedák: polyamid, polyetylen, polypropylen, látka
Základna: plastová
Područky: 2D (nastavitelná výška a šířka)
Kód produktu VIT-QS31401B

Ste zo Slovenska? Prejdite na Kancelárska stolička ID Mesh
Shopping from the EU? Switch to ID Mesh

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít