Eames Lounge Chair & Ottoman, white pigmented walnut

Značka: Vitra Designer: Charles a Ray Eames Kolekce: Křesla a otomany Eames Lounge

Do wishlistu

Dodání: 4 - 6 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

257 500 Kč Cena bez DPH: 212 809,92 Kč

Ikonické křeslo Eames Lounge Chair a otoman značky Vitra od designerského dua manželů Charlese a Ray Eamesových. Provedení: bíle tónované ořechové dřevo.

Křeslo Lounge Chair patří již více než 60 let k nezaměnitelným designovým ikonám světového formátu. Na první pohled zaujme masivní konstrukcí z bíle tónovaného ořechového dřeva. Ta zajišťuje ojedinělý bytelný základ celého systému, který v kombinaci s koženými sedáky a hliníkovou otočnou podnoží vytváří dokonalou kontrastní souhru. Elegantní polstrované kožené sedáky zajišťují krom osobitého a nadčasového vizuálu také maximální komfort. Konstrukce křesla, jeho linie i každý záhyb jsou promyšleny opravdu do nejmenšího detailu.

Eames Lounge Chair & Ottoman tvoří také podnožka stejného designového ladění, která pocit pohodlí ještě více umocní.

Uvedená cena křesla se vztahuje k variantě v kůži Leather Premium s hliníkovou podnoží. V případě požadavku provedení v jiné kůži nás kontaktujte. 

Výška: 89 cm
Délka: 85 cm
Hloubka: 60,5 cm
Výška sedáku: 38 cm
Šířka: 84 cm
Barva: bílá, světlé dřevo
Materiál: kůže, ořechové dřevo, hliník
Sedák: čalouněný
Podnož: kov
Kód produktu VIT-41211600-1

Ste zo Slovenska? Prejdite na Eames Lounge Chair & Ottoman, white walnut
Shopping from the EU? Switch to Eames Lounge & Ottoman, white walnut

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít