Křesla Vitra Eames Lounge Chair

Značka: Vitra Designer: Charles a Ray Eames

Ikonické křeslo Eames Lounge Chair a otoman značky Vitra v několika provedeních od designerského dua manželů Charlese a Ray Eamesových.

Křesla Lounge Chair se již více než 60 let řadí k jedinečným světovým designovým ikonám. Křeslo značky Vitra zaujme masivní dřevěnou konstrukcí, která vytváří ojedinělý bytelný základ celého systému. Tato robustní konstrukce v kombinaci s koženými sedáky a hliníkovou otočnou podnoží vytváří velmi netypickou - dokonalou kontrastní souhru. Elegantní polstrované kožené sedáky zajišťují krom nadčasového a osobitého vizuálu také maximální komfort. Konstrukce křesla, jeho linie i každý záhyb jsou promyšleny do posledního detailu. Právě svým nadčasovým provedením a nezaměnitelným designem vešlo křeslo do dějin nábytkařského designu.

Součástí kolekce je také podnožka stejného designového ladění, která společně s ikonickým křeslem Eames Lounge Chair vytváří dokonalou dvojici. 

Spodní část křesla a otomanu je tvořena hliníkovou podnoží. Podnož lze zvolit v několika povrchových variantách: chromovaná, celočerně lakovaná nebo chromovaná s černými boky. Čalounění lze vybrat také z více alternativ. Dřevěná konstrukce křesla i podnožky je k dostání v několika provedeních: palisandrové dřevo, jasanové dřevo, třešňové dřevo, bíle tónované ořechové dřevo a černě tónované ořechové dřevo. 

Křesla a otomany uvedena v této kolekci jsou v kůži Leather Grand a Leather Premium. V případě požadavku provedení v jiné kůži nás kontaktujte.

O Eames Lounge Chair jsme psali také na našem blogu

Produkty v kolekci Křesla a otomany Eames Lounge

Ste zo Slovenska? Prejdite na Eames Lounge Chair
Shopping from the EU? Switch to Eames Lounge Chair

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít