Čalouněná jídelní židle Mikado Side Chair Aluminium, cream/sierra grey

Značka: Vitra Designer: Barber Osgerby

Do wishlistu

Dodání: 3 - 5 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×
K vidění v showroomu Brno

24 125 Kč Cena bez DPH: 19 938,02 Kč

Židle Mikado od značky Vitra navržené designérským duem Edward Barber & Jay Osgerby. Provedení: černá hliníková základna, čalounění v látce Nubia cream/sierra grey.

Židle Mikado zaujme nejen svým jedinečným designem, ale přinese i nevídaný komfort do Vašeho domova či pracoviště. Byla navržena tak, aby vyhovovala jak domácímu prostředí, tak profesionálním konferenčním místnostem nebo restauracím. Židle Mikado přináší univerzálnost, která je v dnešní době vysoce ceněna.

Zajímavým prvkem této židle je důmyslný mechanismus umožňující mírné naklánění opěradla, který ve spojení s čalouněním zajišťuje pohodlí, ať už sedíte jakkoliv dlouho. Mechanizmus pod sedákem je navržen tak, aby podporoval přirozený pohyb a nabídl tak jedinečný zážitek ze sezení.

Navíc je židle Mikado vyrobená s ohledem na udržitelnost, obsahuje vysoký podíl recyklovaných materiálů a všechny její součásti jsou snadno opravitelné či vyměnitelné, což přispívá k dlouhé životnosti.

Uvedená cena se vztahuje k variantě v látce Nubia s hliníkovou základnou. Pro další možnosti čalounění a základen nás neváhejte kontaktovat.

Výška: 81 cm
Hloubka: 56,5 cm
Výška sedáku: 50,5 cm
Šířka: 58 cm
Barva: šedá
Materiál: polyuretanová pěna, lakovaný hliník
Sedák: čalouněný
Podnož: kov
Kód produktu VIT-43410100-F100

Ste zo Slovenska? Prejdite na Jedálenská stolička Mikado Side Chair Aluminium, cream/sierra grey
Shopping from the EU? Switch to Mikado Side Chair Aluminium, cream/sierra grey

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít