Barový stůl Base High Table 105 cm, black

Značka: Muuto Designer: Mika Tolvanen Kolekce: Barové stoly Base High Table

Do wishlistu

Dodání: 3 - 4 týdny Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

56 225 Kč Cena bez DPH: 46 466,94 Kč

Nadčasový barový stůl Base High Table značky Muuto o rozměrech 190 x 85 x 105 cm v černém provedení.

Barový stůl Base High Table navrhl pro značku Muuto finský designér Mika Tolvanen. Jeho cílem bylo vytvořit stůl s vlastním charakterem, ne však příliš výrazným, aby byla dodržena kýžená funkční jednoduchost. Při tvorbě základny proto sáhl po oceli a extrudovaném hliníku s odolnou akrylovou práškovou úpravou. Pro desku stolu pak zvolil laminátový povrch s překližkou s okraji z dubové dýhy. 

Stůl je ozvláštněn rámem umístěným ve spodní části základny stolu. Rám zvyšuje celkovou stabilitu, zároveň ale i komfort, jelikož umožňuje pohodlnou opěrku nohou. 

Materiál, kvalita, ale i samotné provedení představuje skandinávskou designovou tradici – jednoduchost, díky čemuž je možné stůl kombinovat s jakýmikoliv barovými židlemi - nejlépe s výškou 75 cm. Stůl se tak bude skvěle hodit do jakékoliv domácnosti, ale i veřejných prostor jako jsou hotely či restaurace. Čisté linie, jednoduchost, lehkost, ale zároveň i opravdová odolnost a stabilita perfektně vystihují barový stůl jako takový. 

Stůl lze dodat také v šířce 50 cm pro přistavení ke zdi (cena stejná). Případně v provedení s deskou z dubové dýhy (cena na dotaz). Případné požadavky na jiné provedení prosím uveďte do poznámky v objednávce. 

K dostání je také barový stůl Base High Table ve výšce 95 cm v černém provedení.

Výška: 105 cm
Délka: 190 cm
Šířka: 85 cm
Výška stolu: vysoký
Barva: černá
Materiál: překližka, hliník, ocel, dubová dýha, laminát
Kód produktu MUU-62070

Ste zo Slovenska? Prejdite na Base High Table 105 cm, black
Shopping from the EU? Switch to Base High Table 105 cm, black

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít