Stoly Base od Muuto

Značka: Muuto Designer: Mika Tolvanen

Nadčasové barové stoly Base High Table značky Muuto z dílny finského designéra Mika Tolvanena.

Kolekce barových stolů Base High Table představuje skandinávskou designovou tradici – jednoduchost. Stoly tak lze kombinovat s barovými židlemi různého ladění. Stoly vysoké 95 cm vytváří perfektní kombinaci s barovými židlemi o výšce 65 cm. Ke stolům o výšce 105 cm pak skvěle sednou barové židle s výškou 75 cm. 

Cílem Mika Tolvanena bylo vytvořit stůl s vlastním charakterem, ne však příliš výrazným, aby byla dodržena kýžená funkční jednoduchost. Při tvorbě základny proto sáhl po oceli a extrudovaném hliníku s odolnou akrylovou práškovou úpravou. Pro desku stolu pak zvolil laminátový povrch s překližkou s okraji z dubové dýhy. 

Stoly jsou ozvláštněny rámem umístěným ve spodní části základny stolu. Rám zvyšuje celkovou stabilitu, zároveň ale i komfort, jelikož umožňuje pohodlnou opěrku nohou. 

Stoly Base High Table se díky svému nadčasovému provedení budou skvěle hodit do jakékoliv domácnosti, ale i veřejných prostor jako jsou hotely či restaurace. Čisté linie, jednoduchost, lehkost, ale zároveň i opravdová odolnost a stabilita je perfektně vystihují. 

 

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stoly Base
Shopping from the EU? Switch to Base High Tables

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít