Židle Series 7, přední čalounění, true yellow / black

Značka: Fritz Hansen Designer: Arne Jacobsen Kolekce: Židle Series 7

Do wishlistu

Dodání: 10 - 12 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

19 214 Kč Cena bez DPH: 15 879,34 Kč

Series 7 je slavná stohovatelná židle, kterou v roce 1955 navrhl exkluzivně pro značku Fritz Hansen dánský designér Arne Jacobsen. Provedení: ocelová základna v černé barvě (190). Sedák: žlutý. Přední čalounění: Remix 422 – okrové.

Arne Jacobsen navrhl židli s názvem „Model 3107“ jako variaci a vývojové pokračování židle Ant. Využil přitom technologii vynalezenou manželi Charlesem a Ray Eamesovými, která umožňuje pod tlakem ohýbat překližku ve třech směrech.

Kolekce Series 7 je v dnešní době zdaleka nejprodávanější židlí v historii firmy Fritz Hansen a možná nejprodávanější židli vůbec: prodalo se přes 5 milionů kusů.

Uvedená cena se vztahuje na provedení podstavy v černé barvě a sedáku s předním čalouněním v látce Remix 422. Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Výška: 82 cm
Hloubka: 52 cm
Výška sedáku: 46 cm
Šířka: 50 cm
Hmotnost: 4,5 kg
Barva: žlutá
Materiál: chromovaná ocel, jasanové dřevo, textil
Stohovatelné: ano
Sedák: dřevo
Podnož: kov
Područky: bez područek
Kód produktu FHA-3107BLK-FUP-422-TY

Ste zo Slovenska? Prejdite na Series 7, predné čalúnenie, yellow / black
Shopping from the EU? Switch to Series 7 Front Uph., black/true yellow

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít