Židle Fiber Armchair Tube Base, grey

Značka: Muuto Designer: Iskos-Berlin Kolekce: Židle a křesla Fiber

Do wishlistu

Dodání: 3 - 4 týdny Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

7 725 Kč Cena bez DPH: 6 384,30 Kč

Šedá židle s kovovou podnoží z kolekce Fiber, kterou pro dánskou značku Muuto navrhlo designérské duo z Kodaně Iskos-Berlin.

Designéři z Iskos-Berlin navrhli židli Fiber tak, aby zároveň zajistili maximální komfort při sezení, a přitom využili co nejmenší prostor. Židle jsou vyrobeny z inovativního bio kompozitního materiálu, který obsahuje 25% dřevěných vláken. Z dálky se může zdát, že je sedák vyrobený z obyčejného plastu, ale při bližším pohledu jsou dřevěná vlákna dobře viditelná, což dodává židlím Fiber nezaměnitelný charakter. Na výběr je mnoho různých barevných variant. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout v kolekci Fiber.

Výška: 76,5 cm
Hloubka: 58 cm
Výška sedáku: 46 cm
Výška područek: 68 cm
Šířka: 51 cm
Barva: šedá
Materiál: dřevěná vlákna, ocel, plast
Stohovatelné: ne
Sedák: plast
Podnož: kov
Područky: s područkami
Kód produktu MUU-58969
EAN 5710562700021

Ste zo Slovenska? Prejdite na Fiber Armchair Tube, grey
Shopping from the EU? Switch to Fiber Armchair Tube, grey

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít