Židle Eames DSR, celopolstrovaná

Značka: Vitra Designer: Charles a Ray Eames Kolekce: Židle a barovky Vitra Eames Chair

Do wishlistu

Dodání: 3 - 5 týdnů

14 000 Kč Cena bez DPH: 11 570,25 Kč

Eames DSR (Dining Sidechair Rod) je ikonická designová židle od Vitra, která má sedák bez opěrek, konstrukci z ocelových drátů známou jako „Eiffelova věž“ a polstrování celé skořepiny.

Židli Eames DSR (Dining Sidechair Rod) navrhli designéři a manželé Charles a Ray Eamesovi v 50. letech za účelem vyrobit židli, která se dokonale přizpůsobí lidskému tělu a zároveň bude odolná a snadno se s ní bude manipulovat. Tyto požadavky se zhmotnily v židli, která se postupem let stala ikonou moderního designu. Židle je navržena tak, že najde uplatnění v domácnosti, v kanceláři i ve veřejných prostorách. Kromě re-edice ze sklolaminátu vyrábí dnes Vitra židle Eames z pevného polypropylenu.

Pro všechny židle Eames je typický tvarovaný sedák, který se perfektně přizpůsobí. Tato varianta navíc zaujme revoluční ocelovou základnou, které se říká „Eiffelova věž“. Složitá konstrukce z ocelových drátů nenapodobitelně kombinuje lehké, elegantní tvary s konstrukční pevností. Ze vzorníku si vyberte ze dvou variant podnoží: 01 chrome nebo 30 basic dark. Stejně tak si ze vzorníku zvolíte provedení polstrování sedáku, které je vyrobeno z kvalitní textílie Hopsak v 35 barevných variantách. Zvolené varianty uveďte do poznámky v objednávce.

Standardně se židle dodávají s kluzáky pro tvrdou podlahu (v případě zájmu o kluzáky pro koberec uveďte tento požadavek do poznámky).

Výška: 83 cm
Hloubka: 55 cm
Výška sedáku: 43 cm
Šířka: 46,5 cm
Barva: modrá
Materiál: polypropylen, ocel, textil
Stohovatelné: ne
Sedák: čalouněný, plast
Podnož: kov
Područky: bez područek
Kód produktu VIT-44030200-CP

Ste zo Slovenska? Prejdite na Vitra Eames DSR, celopolstrovaná
Shopping from the EU? Switch to Eames DSR, full-liner

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít