Židle Eames DAX, celopolstrovaná

Značka: Vitra Designer: Charles a Ray Eames Kolekce: Židle Vitra Eames Chair

Do wishlistu

Dodání: 8 - 10 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

19 110 Kč Cena bez DPH: 15 793,39 Kč

Eames DAX (Dining Height Armchair X-Base) je ikonická designová židle od značky Vitra, která má sedák s opěrkami, podnož z jednoduché ocelové základny a polstrování celé skořepiny.

Židli Eames DAX (Dining Height Armchair X-Base) navrhli designéři a manželé Charles a Ray Eamesovi již v 50. letech. Jejich záměrem bylo vyrobit židli, která bude odolná a snadno se s ní bude manipulovat, a která se zároveň dokonale přizpůsobí lidskému tělu. Tyto požadavky se zhmotnily v židli, která se postupem času stala opravdovou ikonou moderního designu. Židle je navržena tak, že najde dokonalé uplatnění v domácnosti, ale i kanceláři či ve veřejných prostorách. 

Pro všechny židle Eames je typický tvarovaný sedák, který se perfektně přizpůsobí a díky područkám nabízí pohodlné posezení. Variantu DAX navíc tvoří standardní ocelová základna, která v sobě snoubí jednoduchou eleganci s opravdovou konstrukční pevností.

Kromě re-edice ze sklolaminátu se dnes Vitra židle Eames vyrábí z pevného polypropylenuŽidle je k dostání v několika barevných variantách, které si vyberete ze vzorníku, kde máte na výběr také ze tří barev ocelové konstrukce. Stejně tak si ze vzorníku zvolíte provedení polstrování sedáku, které je vyrobeno z kvalitní textílie Hopsak ve 35 barevných provedeních. Zvolené varianty uveďte prosím do poznámky v objednávce.

Standardně se židle dodávají s kluzáky pro tvrdou podlahu (v případě zájmu o kluzáky pro koberec uveďte tento požadavek do poznámky).

Výška: 83 cm
Hloubka: 60 cm
Výška sedáku: 46 cm
Výška područek: 25 cm
Šířka: 62,5 cm
Barva: červená
Materiál: polypropylen, ocel, textil
Stohovatelné: ne
Sedák: čalouněný, plast
Podnož: kov
Područky: s područkami
Kód produktu VIT-44033200-CP

Ste zo Slovenska? Prejdite na Eames DAX, celopolstrovaná
Shopping from the EU? Switch to Eames DAX Full Uph.

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít