Židle Eames DAW upholstered, warmgrey/ivory

Značka: Vitra Designer: Charles a Ray Eames Kolekce: Židle a barovky Vitra Eames Chair

Do wishlistu

Dodání: 8 - 10 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×
K vidění v showroomu Brno

23 875 Kč Cena bez DPH: 19 731,40 Kč

Eames DAW (Dining Armchair Wood) je ikonická designová židle od značky Vitra, která má plastový sedák s opěrkami a konstrukci ze dřeva. Polstrované provedení s bílou skořepinou, tmavě hnědou podnoží, látkovým potahem v odstínu warmgrey/ivory s bílým švem a černými podložkami pro tvrdé podlahy.

Židli Eames DAW (Dining Armchair Wood) navrhli designéři a manželé Charles a Ray Eamesovi v 50. letech za účelem vyrobit židli, která se dokonale přizpůsobí lidskému tělu a zároveň bude odolná a snadno se s ní bude manipulovat. Tyto požadavky se zhmotnily v židli, která se postupem let stala ikonou moderního designu. Židle je navržena tak, že najde uplatnění v domácnosti, v kanceláři i ve veřejných prostorách. 

Pro všechny židle Eames je typický tvarovaný sedák, který se perfektně přizpůsobí. Tato varianta má pevnou dřevěnou podnož v odstínu tmavého javoru. 

Standardně se židle dodávají s kluzáky pro tvrdou podlahu (v případě zájmu o kluzáky pro koberec uveďte tento požadavek do poznámky).

Čtěte více na našem blogu:

Výška: 83 cm
Hloubka: 60 cm
Výška sedáku: 43 cm
Výška područek: 25 cm
Šířka: 62,5 cm
Barva: béžová
Materiál: polypropylen, dřevo, textil
Sedák: čalouněný, plast
Podnož: dřevo
Područky: s područkami
Kód produktu VIT-44032700-04-95-04-05

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stolička Eames DAW upholstered, warmgrey/ivory
Shopping from the EU? Switch to Eames DAW Upholstered, warmgrey/ivory

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít