Židle AAC 121, Polished Aluminium/Remix 133

Značka: HAY Designer: Hee Welling Kolekce: Křesla AAL (About A Lounge Chair)

Do wishlistu

Dodání: 4 - 6 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×
K vidění v showroomu Brno

−20 %

18 975 Kč 15 180 Kč Cena bez DPH: 12 545,45 Kč

Židle z ikonické kolekce About a Chair 121, kterou pro značku HAY navrhl designér Hee Welling. Provedení v látce Remix 133 s hliníkovou podnoží.

Židle z ikonické kolekce About a Chair 121 charakterizuje funkční a jednoduchý design, typický pro celou řadu. Zaoblená záda pevné organicky tvarované skořepiny plynule přechází v područky a poskytují tak perfektní komfort. Židle má stabilní kovovou podnož, která nenarušuje jemnost siluety, navíc je prakticky otočná. Kolekce nabízí široký výběr barev.

Uvedená cena se vztahuje na provedení s čalouněním z látky 1. cenové kategorie (Remix) s hliníkovou podnoží. Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Výška: 86 cm
Hloubka: 59,5 cm
Výška sedáku: 47,5 cm
Šířka: 62 cm
Barva: šedá
Materiál: polypropylen, hliník, textilní potah
Sedák: čalouněný
Podnož: kov, otočná
Područky: s područkami
Kód produktu HAY-AA284-A001-AA01-01CR

Ste zo Slovenska? Prejdite na AAC 121, Remix 133/Aluminium
Shopping from the EU? Switch to AAC 121 Alu, Remix 133

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít