Závěsná lampa Phenomena, smoke grey/silver

Značka: Bomma Designer: Dechem Studio Kolekce: Lampy Phenomena

Do wishlistu

Dodání: 12 - 14 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

108 530 Kč Cena bez DPH: 89 694,21 Kč

Závěsné světlo Phenomena z ručně foukaného skla navrhlo pro českou značku Bomma Studio Dechem. Provedení: kouřové sklo se stříbrným kováním.

Kolekce Phenomena je inspirovaná jednoduchými geometrickými tvary: kruhem, trojúhelníkem, oválem a obdélníkem. Lampy Phenomena jsou z ručně foukaného skla, proto je každý kousek jedinečný.

Závěsná lampa Phenomena má stínítko z kouřového skla s postupným barevným přechodem. Lampa je dostupná se stříbrným a se zlatým kováním. Pokud máte zájem o variantu se zlatým kováním, uveďte to do poznámky v objednávce.

Studio Dechem založili v Praze v roce 2012 Michaela Tomišková a Jakub Jaďourek. Vytváří unikátní osvětlení a elegantní dekorativní objekty za využití tradičních českých sklářských technik.

Šířka: 55 cm
Výška: 68 cm
Hmotnost: 23,7 kg
Velikost svítidla: velké (nad 50 cm)
Barva: šedá, stříbrná
Materiál: sklo, nerezová ocel
Kabel: 2,5 metrů dlouhý přívodní kabel
Hlavní materiál: sklo
Patice / zdroj: E27
Kód produktu BOM-95121-GRE-680-S
EAN 8595610911935

Ste zo Slovenska? Prejdite na Lampa Phenomena, smoke grey/silver
Shopping from the EU? Switch to Phenomena Pendant, grey/silver

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít