Závěsná lampa Flowerpot VP10, chrome-plated

Značka: &Tradition Designer: Verner Panton Kolekce: Flowerpot

Do wishlistu

Dodání: 4 - 6 týdnů

7 200 Kč Cena bez DPH: 5 950,41 Kč

Designová ikona - svítidlo Flowerpot VP10 od &Tradition (AndTradition) z kolekce svítidel Flowerpot od Vernera Pantona. Provedení: pochromovaná.

Flowerpot od &Tradition vypadá dobře samostatně i ve skupině svítidel, ať už ve stejné velikosti, nebo v kombinaci s větším provedením Flowerpot VP1 či VP2. Zavěste je do různých výšek, do řady nebo kruhu. Jedna či několik lamp z kolekce Flowerpot skvěle ozdobí prostor v kuchyni nad linkou, jídelním stolem nebo poslouží jako zdroj světla u nočního stolku.

Návrh lampy Flowerpot od Vernera Pantona v sobě nese otisk úžasné doby, ve které vznikl. V roce 1968 studentské nepokoje v Paříži, Římě a Spojených státech odstartovaly květinovou revoluci "Flower Power" a přinesly nové hodnoty - mír, lásku a harmonii. Ve stejném roce Stanley Kubrick představil svoji vizi roku 2001, do níž zahrnul i židli Vernera Pantona a člověk měl již brzy učinit svoje první kroky na Měsíci. Ve světě designu se prosadilo barevné a hravé svítidlo Flowerpot, které si z výstav a restaurací rychle našlo cestu i k lidem domů. Verner Panton rozpustilým svítidlem Flowerpot vystihl náladu hnutí hippies i nadšení z přistání na Měsíci.

Výška: 12,7 cm
Průměr: 16 cm
Velikost svítidla: malé (do ca 25 cm)
Barva: stříbrná
Materiál: pochromovaná ocel
Délka kabelu: 3 m
Obsahuje stropní krytku: ano
Hlavní materiál: kov
Patice / zdroj: G9
Kód produktu AND-133094A274
EAN 5705385040362

Ste zo Slovenska? Prejdite na Lampa Flowerpot VP10, chrome-plated
Shopping from the EU? Switch to Flowerpot VP10, chrome-plated

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít