Tapeta Wilton Jade

Značka: Sandberg Kolekce: Tapety Familj II

Do wishlistu

Dodání: 2 - 3 týdny Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

5 951 Kč Cena bez DPH: 4 918,18 Kč

Hravá tapeta Wilton Jade z kolekce tapet Familj II od švédské značky Sandberg.

Tapeta Wilton Jade v tlumených neutrálních barvách do pokoje vaší ratolesti přinese vlastní malý imaginární tropický svět. Přívětivé rostliny a přátelská zvířátka v harmonických akvarelových odstínech podněcují dětskou představivost. Malované kamarády si oblíbí jak menší, tak větší děti. Nadčasový design tapety bude navíc dětskému pokoji slušet i v době, kdy se z malého průzkumníka bude stávat velký dobrodruh.  

Uvedená cena se vztahuje k rozměru 270 cm na 180 cm. Velikost tapety lze libovolně měnit dle rozměru vaší stěny. Cena dalších velikostních variant na dotaz. 

Výška: 270 cm
Šířka: 180 cm
Barva: bílá, zelená
Materiál: vliesová tapeta
Kód produktu SAN-653-58
EAN 7340020865313

Ste zo Slovenska? Prejdite na Tapeta Wilton Jade
Shopping from the EU? Switch to Wilton Jade 653-58

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít