Tapeta Arashiyama 645-06

Značka: Sandberg Designer: Sara Bergqvist Kolekce: Tapety Nippon

Do wishlistu

Dodání: 4 - 6 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

9 477 Kč Cena bez DPH: 7 832,23 Kč

Netkaná velkoformátová tapeta Arashiyama 645-06 od značky Sandberg z kolekce Nippon s potiskem bambusového lesa v jemných odstínech zelené barvy.

Tapeta Arashiyama je pojmenovaná podle oblasti nedaleko japonského Kyota, kde roste majestátný bambusový les. Designérka Sara Bergquist na tapěte zachytila vzdušný jemný vzorek bambusových větví, který vám bude připomínat klid a čistotu japonské přírody.

Tapeta je součástí kolekce Nippon inspirované Japonskem, jeho přírodou a tradicemi. Oslavuje krásu přírody a jejích nedokonalostí. Všechny tapety z kolekce Nippon vznikly ze vzpomínek na cesty Japonskem, na jeho města, vesničky a přírodní scenérie. Výroba všech motivů je inspirovaná tradičními japonskými technikami. 

Díky tomu, že je tapeta netkaná, snadno se věší na zeď. Lepidlo se aplikuje rovnou na zeď. Vliesové tapety, jako je tato, mají vysokou životnost, jsou omyvatelné a stálobarevné

Jde o digitálně tištěnou tapetu, která se vyrábí na zakázku pro jednotlivé objednávky. Rádi bychom Vás proto upozornili, že tapetu nelze později doobjednat, protože nové role s různým výrobním / sériovým číslem se mohou lišit odstínem barev. Ujistěte se, že objednáváte tapetu v dostatečném množství.

Šířka: 270 cm
Výška: 270 cm
Barva: béžová, světle zelená
Materiál: vliesová tapeta
Kód produktu SAN-645-06
EAN 7340020863807

Ste zo Slovenska? Prejdite na Tapeta Arashiyama 645-06
Shopping from the EU? Switch to Arashiyama 645-06

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít