Stropní svítidlo Memory Ceiling 400 PC876, grey

Značka: Brokis Designer: Boris Klimek Kolekce: Svítidla Memory

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

13 582 Kč Cena bez DPH: 11 224,79 Kč

Svítidlo Memory ve tvaru nafukovacího balónku pro prémiovou značku Brokis navrhl Boris Klimek. Provedení: šedá.

Vraťte se do bezstarostných dětských let s hravou kolekcí Memory od přední české značky Brokis. Dojem nafukovacích balónků probouzejících představivost je dotažen do posledního detailu - světlo vypnete a zapnete pomocí visícího provázku. Kolekci tvoří stropní a nástěnné varianty v různých velikostech a široké škále barevných variant.

Sklo je ručně foukané a barvené ve hmotě. Každý kus je na zakázku vyroben v České republice. Možnost dodání také v matné variantě - tento požadavek uveďte do poznámky. Světelný zdroj není součástí. Délka šňůrky je 120 cm.

Šířka: 40 cm
Výška: 41,5 cm
Barva: šedá
Materiál: opálové sklo
Obsahuje stropní krytku: ano
Patice / zdroj: E27
Kód produktu BRO-PC00876_004

Ste zo Slovenska? Prejdite na Svietidlo Memory PC876, grey
Shopping from the EU? Switch to Memory Ceiling PC876 Lamp, grey

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít