Lustr Flowerpot VP10 31, grey beige

Značka: &Tradition Designer: Verner Panton Kolekce: Flowerpot

Do wishlistu

Dodání: 4 - 6 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

176 388 Kč Cena bez DPH: 145 775,21 Kč

Designová ikona - lustr Flowerpot VP10 od &Tradition (AndTradition) z kolekce svítidel Flowerpot od Vernera Pantona. Provedení: šedo-béžová, 31 závěsných lamp.

Flowerpot VP10 Chandelier je výsledkem záliby Vernera Pantona v duplikování a kruzích. Vizuálně působivá instalace ne náhodou připomíná kytici květin. Rovnoměrné uspořádání umožňuje montura v horní části, která je vyrobena z hliníku a oceli a nalakována matnou bílou barvou. Lustr se dá poskládat z 10 nebo 31 VP10 Flowerpot lamp v různých barvách i směrech. Pro více informací k dalším provedením nás neváhejte kontaktovat.

Kolekce Flowerpot navržená v roce 1968 je nadčasovou klasikou – hravým a přitom minimalistickým designem, který je i nadále jedním z nejvíce ikonických děl dánského designu. Návrh lampy Flowerpot od Vernera Pantona v sobě nese otisk úžasné doby, ve které vznikl. V roce 1968 studentské nepokoje v Paříži, Římě a Spojených státech odstartovaly květinovou revoluci "Flower Power" a přinesly nové hodnoty - mír, lásku a harmonii. Ve stejném roce Stanley Kubrick představil svoji vizi roku 2001, do níž zahrnul i židli Vernera Pantona a člověk měl již brzy učinit svoje první kroky na Měsíci. Ve světě designu se prosadilo barevné a hravé svítidlo Flowerpot, které si z výstav a restaurací rychle našlo cestu i k lidem domů. Verner Panton rozpustilým svítidlem Flowerpot vystihl náladu hnutí hippies i nadšení z přistání na Měsíci.

Výška: 5,3 cm
Průměr: 88,6 cm
Barva: béžová, šedá
Materiál: hliník, ocel
Obsahuje stropní krytku: ano
Hlavní materiál: kov
Patice / zdroj: G9
Kód produktu AND-37167A209

Ste zo Slovenska? Prejdite na Luster Flowerpot VP10 31, grey beige
Shopping from the EU? Switch to Flowerpot Chandelier VP10 31, grey beige

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít