Stolek Sett LN13, dark chrome / Bianco Carrara marble

Značka: &Tradition Designer: Luca Nichetto Kolekce: Stolky Sett

Do wishlistu

Dodání: 4 - 6 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

54 964 Kč Cena bez DPH: 45 424,79 Kč

Čtvercový konferenční stolek s tmavě chromovanou hliníkovou konstrukcí a bílou mramorovou deskou Sett LN13 od &Tradition.

Kolekci stolků Sett, inspirovanou usazováním drahých kamenů do šperků, pro &Tradition navrhl Luca Nichetto. V kolekci se potkává sofistikovaná italská okázalost a skandinávský důraz na funkci. Nichetto vyrostl na ostově Murano -  hlavním světovém městě výroby skla, obklopen uměním, designem a bohatým italským dědictvím sklářství. Stoly jsou tak k dispozici nejen s mramorovou, ale i skleněnou deskou.

Sett tvoří konferenční stolky čtvercového a obdélníkového tvaru, spojené menším čtvercovým odkládacím stolkem. Tmavě chromovaný hliníkový rám poskytuje elegantní základ pro mramorovou nebo skleněnou desku, která v tandemu s tenkými nohami působí lehkým, plovoucím dojmem. 

Výška: 34 cm
Hloubka: 100 cm
Šířka: 100 cm
Barva: bílá, stříbrná
Materiál: mramor, hliník, chrom
Podnož: kov
Tvar stolu: čtverec
Deska stolu: mramor / kámen
Kód produktu AND-133062A258

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stolík Sett LN13, dark chrome / Bianco Carrara
Shopping from the EU? Switch to Sett LN13 Coffee Table, dark chrome / Bianco Carrara

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít