Policový díl Stacked (w. back) small, oak

Značka: Muuto Designer: JDS Architects Kolekce: Stacked

Do wishlistu

Dodání: 3 - 4 týdny

4 725 Kč Cena bez DPH: 3 904,96 Kč

Malá police se zády pro policový systém Stacked od dánské značky Muuto. Provedení dub.

Malý policový díl Stacked z dubového dřeva se zády od dánské značky Muuto. Do sestavy lze umístit buď na šířku nebo na výšku.

Variabilní policový systém Stacked navrhl architekt a designér Julien De Smedt (JDS Architects). Jedná se o promyšlený systém úložných boxů, které můžete seskládat do podoby, která vám bude vyhovovat. Navhněte si nízkou sestavu k televizi nebo knihovnu až do stropu. Jednotlivé díly se k sobě uchycují kovovými spojkami, které po sobě nezanechávají žádné stopy, takže police můžete kdykoli dle potřeby či při stěhování přeskládat.

Jednotlivé boxy můžete začít skladát přímo od země pro dosažení neformálního vyznění, nebo využijte podnož - sestava pak více působí jako ucelený nábytkový kus či komoda. Díly se zády se taktéž dají uchytit do stěny.

Vaší kreativitě se meze nekladou. K dispozici jsou boxy ve třech velikostech, každá v provedení lakovaná MDF (bílá, světle šedá, šedá) nebo přírodní dub - buďto se zády anebo otevřené. Pro seskládání vaší sestavy využijte Stacked Shelf Configurator.

Výška: 43,6 cm
Hloubka: 35 cm
Šířka: 21,8 cm
Barva: dub
Materiál: dubové dřevo
Kód produktu MUU-15617
EAN 5710562156170

Ste zo Slovenska? Prejdite na Polica Stacked (w. back) small, oak
Shopping from the EU? Switch to Stacked S, oak

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít