Policový systém Compile, sestava 6

Značka: Muuto Designer: Cecilie Manz Kolekce: Policový systém Compile

Do wishlistu

Dodání: 3 - 4 týdny Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

47 375 Kč Cena bez DPH: 39 152,89 Kč

Police Compile pro Muuto navrhla designérka Cecilie Manz. Sestava 6, provedení šedá (grey).

Policový systém Compile od Muuto je sestava 8 policových řešení vhodných do domácnosti, kanceláře či komerčních prostor. Pevná konstrukce je vyrobena z laserem řezaných plátů oceli s matnou úpravou odolnou proti poškrábání i zanechání otisků prstů. Díky zvednuté zadní hraně z polic nic nemůžu vypadnout, případně se police dají i upevnit ke zdi. Věci můžete do polic skládat jednotlivě anebo použít organizéry či krabice k dosažení uspořádaného dojmu. 

K dispozici jsou tři barevná provedení - šedá, bílá a černá, které mezi sebou můžete kombinovat stejně jako různé velikosti v rámci kolekce.

Čtěte více na našem blogu:

Výška: 78 cm
Šířka: 244,5 cm
Barva: světle šedá
Materiál: ocel
Info k produktu: Maximální nosnost 300 kg.
Kód produktu MUU-50076
EAN 5710652500760

Ste zo Slovenska? Prejdite na Compile, zostava 6
Shopping from the EU? Switch to Compile Configuration 6

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít