Pohovka Suita Sofa 3-místná, classic cushions

Značka: Vitra Designer: Antonio Citterio Kolekce: Pohovky Suita Sofa

Do wishlistu

Dodání: 5 - 7 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

145 860 Kč Cena bez DPH: 120 545,45 Kč

Pohovka Suita Sofa značky Vitra ve 3-místné variantě s klasickými zadními polštáři (classic cushions) z dílny italského designéra Antonio Citterio.

Pohovky Suita Sofa jsou charakteristické neotřelou kombinací štíhlých tvarů s poněkud průmyslovou estetikou technologického rázu. Geometrická přesnost těla pohovky společně s měkkými polštářky vytváří se subtilním hliníkovým podnožím jedinečný kontrast. 

Elegantní tělo je vyztuženo kovovým rámem s tvarovatelnou polyuretanovou pěnou. Pohovka se tak pyšní krom kýžené opory také dokonalým komfortem. Ten je navíc umocněn měkkými velkými zadními polštáři typu classic, které navozují dojem spíše formálnějšího charakteru. 

Rám a podnož pohovky lze vybrat ve variantě 03 aluminium polished nebo 30 basic dark powder-coated

Polstrování je dostupné v široké škále barev - vyberte si z přiložených vzorníků 9 typů textilií a uveďte společně s provedením podnože do poznámky k objednávce. 

Uvedená cena pohovky se váže k provedení Fabric Laser F40. Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

V nabídce je také provedení 3-místné Suita Sofa se zadní policovou deskou či jako 2-místné otevřené Suita Sofa s Chaise Longue. 

Výška: 88,5 cm
Délka: 233 cm
Výška sedáku: 46,5 cm
Šířka: 88 cm
Barva: tmavě modrá
Materiál: polyuretanová pěna, hliník, textilní potah, kov, potah: textílie, výplň: peří, granulky za studena tvarované pěny
Typ pohovky: 3-místná
Kód produktu VIT-21059500

Ste zo Slovenska? Prejdite na Pohovka Suita Sofa
Shopping from the EU? Switch to Suita 3-seater Sofa, classic cushions

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít