Pohovka Quilton Combination 21, Sense / Black

Značka: HAY Designer: Doshi Levien Kolekce: Pohovky Quilton

Do wishlistu

Dodání: 8 - 10 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

220 575 Kč Cena bez DPH: 182 293,39 Kč

Minimalistická sedací souprava Quilton navržená londýnským designovým studiem Doshi Levien pro dánskou značku HAY. Provedení: Combination 21, područka napravo. Kůže Sense / Black v černé barvě.

Čalouněná sedací souprava Quilton v sobě propojuje cit pro vizuálno i technickou preciznost designérské dvojice Doshi a Levien. Souprava je charakteristická pro svoje velkorysé rozměry, skulpturální formu a prošívané čalounění. V interiéru vytváří centrální sedací element, který nabízí velmi prostorné místo k posezení a odpočinku s rodinou a přáteli.

Kolekce obsahuje širokou škálu kombinací a různých jednotlivých modulů, které umožňují vytvářet individuální varianty. Uvedená cena se vztahuje k variantě v čalounění v kůži Sense. Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Čtěte více na našem blogu:

Výška: 72 cm
Hloubka: 143 cm
Výška sedáku: 41 cm
Šířka: 281 cm
Barva: černá
Materiál: dřevo, textilní potah
Typ pohovky: chaise longue
Kód produktu HAY-9413156105897

Ste zo Slovenska? Prejdite na Quilton 21, Sense / Black
Shopping from the EU? Switch to Quilton Comb.21, Sense Black

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít