Pohovka Oslo 3-místná

Značka: Muuto Designer: Anderssen & Voll Kolekce: Kolekce Oslo

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

86 225 Kč Cena bez DPH: 71 260,33 Kč

Pohovka Oslo ve svěžím designu z dílny Anderssen & Voll pro dánskou značku Muuto s potahem z kvalitní textílie Kvadrat.

Kolekce Oslo v sobě spojuje kvalitní provedení typické pro skandinávské řemeslo a moderní, hravý design, který skvěle zapadne do obývacího pokoje, chodby, lobby či jiných prostor. Díky subtilním nohám z hliníku, které drží pevnou ocelovou konstrukci s pružinami Nozag, působí nábytek vzdušně, přičemž nadýchané polstrování zajistí pohodlné sezení. Kombinujte s 2-místnou pohovkou, podnožkou, křeslem či lavicí ze stejné kolekce.

Uvedená cena pohovky je vztažena k provedení potahu Steelcut 160 (případně Steelcut Trio 966, Fiord 151 a Fiord 551). Další barevná provedení jsou na vyžádání (cena bude zkalkulována). Zvolenou variantu uveďte do poznámky v objednávce. 

Výška: 78 cm
Hloubka: 73 cm
Výška sedáku: 45 cm
Šířka: 200 cm
Barva: šedá
Materiál: ocel, textil
Typ pohovky: 3-místná
Kód produktu MUU-15033
EAN 5713222585945

Ste zo Slovenska? Prejdite na Pohovka Oslo 3-miestna
Shopping from the EU? Switch to Oslo 3-seater, Steelcut 160

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít