Police Mini Stacked large, white

Značka: Muuto Designer: JDS Architects Kolekce: Stacked

Do wishlistu

Dodání: 3 - 4 týdny

4 375 Kč Cena bez DPH: 3 615,70 Kč

Policový díl Mini Stacked z kolekce Stacked od Muuto. Mini je menším provedením klasické velikosti police Stacked a představuje další možnost, jak skompletovat uložné prostory.

Variabilní policový systém Stacked navrhl architekt a designér Julien De Smedt (JDS Architects). Jedná se o promyšlený systém úložných boxů, které můžete seskládat do podoby, která vám bude vyhovovat. Navhněte si nízkou sestavu k televizi nebo knihovnu až do stropu. Jednotlivé díly se k sobě uchycují kovovými spojkami, které po sobě nezanechávají žádné stopy, takže police můžete kdykoli dle potřeby či při stěhování přeskládat.

Jednotlivé boxy můžete začít skladát přímo od země pro dosažení neformálního vyznění, nebo využijte podnož (bílá, světle šedá, šedá nebo přírodní dub) - sestava pak více působí jako ucelený nábytkový kus či komoda. Díly se zády se taktéž dají uchytit do stěny.

Vaší kreativitě se meze nekladou. K dispozici jsou boxy ve třech velikostech, každá v provedení lakovaná MDF (bílá, světle šedá, šedá) nebo přírodní dub - buďto se zády, s dvířky anebo otevřené. Pro seskládání vaší sestavy využijte Stacked Shelf Configurator.

Výška: 24,9 cm
Hloubka: 26 cm
Šířka: 49,8 cm
Barva: bílá
Materiál: lakovaná MDF
Kód produktu MUU-15700
EAN 5710562157009

Ste zo Slovenska? Prejdite na Mini Stacked large, white
Shopping from the EU? Switch to Mini Stacked L, white

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít