Křeslo Pot, brown bronze / orange red

Značka: Fritz Hansen Designer: Arne Jacobsen Kolekce: Křesla Pot

Do wishlistu

Dodání: 10 - 12 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

48 074 Kč Cena bez DPH: 39 730,58 Kč

Elegantní křeslo Pot, které spolu s ostatními ikonami navrhl v roce 1959 designér Arne Jacobsen. Základna: tmavě hnědá. Čalounění: Christianshavn 1131 – oranžovo červené.

Dokonale tvarované křeslo Pot bylo navrženo v roce 1959 pro SAS Royal Hotel v Kodani. Bylo středobodem baru Orchid, přesto se nikdy nedočkalo takového uznání jako zbytek kolekce, do které patří ikony jako křeslo Egg nebo Swan. O téměř 60 let později značka Fritz Hansen oživila ikonu svěžím provedením, které obohatila o pohodlné prvky a moderní materiály, aniž by zastínili původní nadčasový design. 

Uvedená cena se vztahuje na provedení v látce Christianshavn 1131 – oranžovo červené (cenová skupina 0). Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Výška: 70 cm
Hloubka: 60 cm
Výška sedáku: 42,7 cm
Šířka: 75,5 cm
Barva: oranžová
Materiál: ocel, textilní potah
Sedák: čalouněný
Podnož: kov
Područky: s područkami
Kód produktu FHA-3318-CH1131-390

Ste zo Slovenska? Prejdite na Pot, brown bronze / orange red
Shopping from the EU? Switch to Pot Lounge Chair, orange red

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít