Křeslo Pot, brown bronze / light warm grey

Značka: Fritz Hansen Designer: Arne Jacobsen Kolekce: Křesla Pot

Do wishlistu

Dodání: 10 - 12 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

47 320 Kč Cena bez DPH: 39 107,44 Kč

Elegantní křeslo Pot, které spolu s ostatními ikonami navrhl v roce 1959 designér Arne Jacobsen. Základna: tmavě hnědá. Čalounění: Capture 4101 – světle šedé.

Dokonale tvarované křeslo Pot bylo navrženo v roce 1959 pro SAS Royal Hotel v Kodani. Bylo středobodem baru Orchid, přesto se nikdy nedočkalo takového uznání jako zbytek kolekce, do které patří ikony jako křeslo Egg nebo Swan. O téměř 60 let později značka Fritz Hansen oživila ikonu svěžím provedením, které obohatila o pohodlné prvky a moderní materiály, aniž by zastínili původní nadčasový design. 

Uvedená cena se vztahuje na provedení v látce Capture 4101 – světle šedé (cenová skupina 1). Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Výška: 70 cm
Hloubka: 60 cm
Výška sedáku: 42,7 cm
Šířka: 75,5 cm
Barva: šedá
Materiál: ocel, textilní potah
Sedák: čalouněný
Podnož: kov
Područky: s područkami
Kód produktu FHA-3318-CAP4101-390

Ste zo Slovenska? Prejdite na Pot, brown bronze / warm grey
Shopping from the EU? Switch to Pot Lounge Chair, light warm grey

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít