Křeslo Man Lounge Chair, Dunes Anthrazite

Značka: Norr11 Designer: Rune Krøjgaard & Knut Bendik Humlevik Kolekce: Nábytek Man

Do wishlistu

Dodání: 8 - 10 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

98 800 Kč Cena bez DPH: 81 652,89 Kč

Křeslo Man Lounge Chair s čalouněním z anilinové kůže v provedení Dunes Anthrazite navrhlo pro Norr11 designérské duo Rune Krøjgaard & Knut Bendik Humlevik.

Křeslo Man Lounge našlo inspiraci v polovině minulého století. Je minimalistické a využívá měkkých čistých linií a vysoce kvalitních přírodních materiálů. I bez područek představuje univerzální a mimořádně pohodlné sezení.

Sedák a opěrka jsou pečlivě ušité a obsahují kvalitní výplň, která zaručeně udrží tvar po mnoho let. Křeslo je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli.

Výška: 75 cm
Hloubka: 74 cm
Výška sedáku: 37 cm
Šířka: 67 cm
Barva: černá
Materiál: kůže, nerezová ocel
Sedák: čalouněný
Podnož: kov
Područky: bez područek
Kód produktu N11-P1Man14008Stainovl21003
EAN 4251501604556

Ste zo Slovenska? Prejdite na Man Lounge Chair, Dunes Anthrazite
Shopping from the EU? Switch to Man Lounge Chair, anthracite leather

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít