Křeslo Grand Repos

Značka: Vitra Designer: Antonio Citterio Kolekce: Repos a Grand Repos

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

133 640 Kč Cena bez DPH: 110 446,28 Kč

Křeslo Grand Repos v provedení v čalounění látkami Cosy a Dumet.

Křeslo Grand Repos vzniklo ze spolupráce Vitry a designera Antonia Citteria. Elegantní charakter vizuální stránky křesla jde ruku v ruce s aspektem vysokého komfortu. Mimo velkorysé polstrování má totiž křeslo Grand Repos ve své spodní části také zabudovaný otočný systém, který zároveň slouží i k náklonu křesla do odpočinkové polohy. Systém je možné přizpůsobit váze uživatele tak, aby křeslo při náklonu kladlo ideální odpor.

Odlišné čelo bez opěrek hlavy má varianta Repos. Ke křeslům Grant Repos i Repos lze samostatně zakoupit podnožku Repos Ottoman či Repos Panchina. Při zakoupení křesla a podnožky lze sjednat zvýhodněnou cenu.

Uvedená cena odpovídá provedení v čalounění látkami Cosy a Dumet. Zaujala-li Vás jiná varianta, kontaktujte nás.

Výška: 110 cm
Hloubka: 81 cm
Výška sedáku: 41 cm
Šířka: 74 cm
Barva: tmavě šedá
Materiál: hliník, textilní potah
Sedák: čalouněný
Podnož: kov, otočná
Područky: s područkami
Kód produktu VIT-21048500-F80

Ste zo Slovenska? Prejdite na Kreslo Grand Repos
Shopping from the EU? Switch to Grand Repos Lounge

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít